Zuzka

Veškerý volný čas trávím se svými zvířaty, práce se psy se z koníčku postupně vyvinula v povolání.

K výcviku a fyzioterapii psů mě přivedla moje borderka Kari, se kterou jsem se několik let závodila v agility. Je to jemné zvířátko a společné běhání vyžadovalo hodně tréninku mimo parkur, zejména sebedůvěry psíka. Fenka také začala trpět bolestmi zad, při hledání příčiny a možností řešení jsem objevila fyzioterapii zvířat, tento obor mě nadchnul a rozhodla jsem se jej později studovat v rámci kurzu od Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat České republiky.

Mým druhým parťákem je mladá pyrenejačka Zuki, která trpěla několik měsíců hormonální nerovnováhou a v důsledku toho se u ní vyvinula reaktivita a tendence ke strachové agresi vůči psům i lidem. Agility tedy nepřipadá v úvahu, ale posunula mě zase o kus dál v tréninku psů, díky soustavné práci a budování důvěry už nás trápí pouze drobná omezení a je z ní fajn parťačka na procházky u koní, rekreačně se věnujeme pasení oveček a canicrossu.

Nabízím kromě práce fyzioterapeuta také základy agility, komplexní přípravu sportovního psa po fyzické i psychické stránce, individuálně základní výcvik (praktické dovednosti pro společné soužití), základy canicrossu. Po domluvě mohu nabídnout řešení konkrétních problémů.

vzdělání:

Bc. Zuzana Soukupová, CertCAAPR

Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat (43-001-R)

www.asofyrez.cz

kontakt:

737 743 695

https://www.fyziopsik.cz/

zuzsou@centrum.cz